CAM BALKON GÜRÜLTÜYÜ KESER Mİ? CAM BALKONUN SES YALITIMI ETKİSİ VAR MI?

CAM BALKON GÜRÜLTÜYÜ KESER Mİ? CAM BALKONUN SES YALITIMI ETKİSİ VAR MI?

Cam balkon gürültüyü keser mi?

Evlerde ve işyerlerinde kullanılan cam balkonunun sesyalıtımına etkisinden bahsedeceğiz. Bugüne kadarkiyaptığımız cam balkon uygulamalarında müşterilerimizinmemnuniyetleri sonucunda elde ettiğimiz sonuçları sizinle paylaşacağız.


 

Cam balkonun ses yalıtımına etkisi var mı?

Ev veya işyerinizde halihazırda bulunan doğrama sisteminize ek olarak yaptıracağınız cam balkon uygulamalarının kesinlikle ses yalıtmını azaltan etkisi mevcuttur. Özellikle trafiğin ve gürültününçok olduğu bir cephede bulunan balkonunuzda yaptıracağınız cam balkonun sizi gürültü ve sesten uzak tutabileceğini söyleyebiliriz.

Cam balkonun ses yalıtımı yanında ısı hava ve ses yalıtımı sağlar mı?

Cam balkonu yaptırmanız ses ısı ve su yalıtımını doğru ve kaliteli malzeme kullanımı ile güzelsonuçlar alabileceğinizi söyleyebiliriz. 

Camların hareket ettiği ray sisteminin doğru şekilde hazırlanması ölçülerinin tam olarak alınmasının yalıtıma etkisi büyüktür.

Cam etrafında kullanılan yalıtım fitillerinin kalitesi yalıtımdabüyük öneme sahiptir. Kaliteli malzeme kullanılsa dahi 5-6 sene sonra cam fitillernin yenilenmesinde fayda vardır.

Firmamız olarak en kaliteli malzeme , en doğru ölçüleme ve en iyi işçilikle yaptığımız çalışmaların arkasında bulunarak siz müşterilerimizin memnuniyetini esas almaktayız.

Konya ve çevre illerde cam balkon , alüminyum doğrama ve pvc doğrama sektöründe en iyişekilde hizmet vermekteyiz. 


Siz de firmamızın ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmetlerinden faydalanın.


  •  24.11.2021
  •  2518 Görüntüleme

İLETİŞİM

KONYA CAM BALKON | Bizimle iletişim kurmak için telefonla ulaşabilirsiniz veya aşağıdaki iletişim formunu doldurup gönderebilirsiniz.

Konya avukat

KONYA CAM BALKON | ARDEN CAM BALKON SİSTEMLERİ

Marangozlar Sanayi Sitesi Bozkır Sokak No:13
Karatay/KONYA

bilgi@ardencambalkon.com

0546 286 90 00